Stavební mistr - po práci každý den doma (Liberec. kraj)

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme jednou z divizí Metrostavu, která se zabývá pozemním stavitelstvím. Mezi aktuální stavby, které realizujeme přímo v Liberci, patří například velká rekonstrukce a rozšíření psychiatrického oddělení Krajské nemocnice, rekonstrukce parovodu GreenNet anebo stavba viladomů Masarykova a další nové zakázky soutěžíme.

Do naší působnosti dále patří i metro a jaderné elektrárny. Stavíme v Praze a ve Středočeském kraji. Máme oblastní zastoupení v Ústí nad Labem, Liberci a zakázky realizujeme i na Slovensku.

Aktuálně hledáme zkušené Mistry

Pokud se pohybujete ve stavebnictví, tak víte, co všechno Mistr na stavbě dělá a že jeho hlavní prací je, kromě dalších aktivit, podpořit stavbyvedoucího při zabezpečení a řízení stavby.

Co získáte, když budete pracovat u Metrostavu:

  • Můžete se podílet na velkých zakázkách a být součástí proměny Libereckého kraje.
  • Postupně uvidíte, jak Vám stavba roste pod rukama, a můžete se těšit z výsledků.
  • Budete pracovat na zakázkách v Libereckém kraji, garantujeme tedy po práci každý den doma.
  • Kromě pravidelné výplaty a prémií ze stavby, budete mít celkem 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100 Kč a další zajímavé výhody jako penzijní připojištění nebo kafeterii. K dispozici budete mít notebook a mobilní telefon.

Co potřebujete znát a umět:

  • Nutné je SŠ vzdělání v oboru pozemních staveb.
  • Uvítáme Vaše zkušenosti z předchozích staveb.
  • Nebojíte se převzít zodpovědnost za svou práci a stát si za svými rozhodnutími
  • Výhodou pro Vás budou dobré komunikační a organizační schopnosti, protože budete denně koordinovat práci podřízených i subdodavatelů a dodržovat harmonogram stavby.

Metrostav je firma co drží slovo. Přidejte se a držte ho s námi.

Kontakt

METROSTAV a.s.
Ing. Markéta Beránková
Koželužská 2450/4
180 00  Praha-Libeň
Česká republika
Telefon: 606 648 132

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem?

Informace

Podobné pozice

Příběhy našich zaměstnanců

Jirka, Tomáš, Šárka, Filip a další. To jsou jména našich zaměstnanců, kteří se s vámi chtějí podělit o svůj příběh. Příběh, jehož součástí je Metrostav.