Stavební mistr - po práci každý den doma (Liberec. kraj)

Metrostav je společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí. Jsme vyhledávaným a stabilním zaměstnavatelem, který drží slovo.
Mezi naše klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, vodohospodářské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

Jsme jednou z divizí Metrostavu, která se zabývá pozemním stavitelstvím. Mezi aktuální stavby, které realizujeme přímo v Liberci, patří například velká rekonstrukce a rozšíření psychiatrického oddělení Krajské nemocnice, rekonstrukce parovodu GreenNet anebo stavba viladomů Masarykova a další nové zakázky soutěžíme.

Do naší působnosti dále patří i metro a jaderné elektrárny. Stavíme v Praze a ve Středočeském kraji. Máme oblastní zastoupení v Ústí nad Labem, Liberci a zakázky realizujeme i na Slovensku.

Aktuálně hledáme zkušené Mistry

Pokud se pohybujete ve stavebnictví, tak víte, co všechno Mistr na stavbě dělá a že jeho hlavní prací je, kromě dalších aktivit, podpořit stavbyvedoucího při zabezpečení a řízení stavby.

Co získáte, když budete pracovat u Metrostavu:

  • Můžete se podílet na velkých zakázkách a být součástí proměny Libereckého kraje.
  • Postupně uvidíte, jak Vám stavba roste pod rukama, a můžete se těšit z výsledků.
  • Budete pracovat na zakázkách v Libereckém kraji, garantujeme tedy po práci každý den doma.
  • Kromě pravidelné výplaty a prémií ze stavby, budete mít celkem 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100 Kč a další zajímavé výhody jako penzijní připojištění nebo kafeterii. K dispozici budete mít notebook a mobilní telefon.

Co potřebujete znát a umět:

  • Nutné je SŠ vzdělání v oboru pozemních staveb.
  • Uvítáme Vaše zkušenosti z předchozích staveb.
  • Nebojíte se převzít zodpovědnost za svou práci a stát si za svými rozhodnutími
  • Výhodou pro Vás budou dobré komunikační a organizační schopnosti, protože budete denně koordinovat práci podřízených i subdodavatelů a dodržovat harmonogram stavby.

Metrostav je firma co drží slovo. Přidejte se a držte ho s námi.

Kontakt

METROSTAV a.s.
Ing. Markéta Beránková
Koželužská 2450/4
180 00  Praha-Libeň
Česká republika
Telefon: 606 648 132

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem?

Informace

Podobné pozice

Příběhy našich zaměstnanců

Jirka, Tomáš, Šárka, Filip a další. To jsou jména našich zaměstnanců, kteří se s vámi chtějí podělit o svůj příběh. Příběh, jehož součástí je Metrostav.